Kultúrne pamiatky a udalosti portálu cestovinky.sk. 

Existuje celý rad historických pamiatok lokalizovaných v prihraničných oblastiach, ktorým sa budeme podrobne venovať v sekcii našej kultúra. Pravidelne pridávame recenzie a informácie o možnostiach kultúrneho vyžitia. Vyhľadajte si kultúrnu atrakciu práve vo Vašom okolí pomocou interaktívnej mapy, alebo si priamo vyberte druh pamiatky, ktorý by ste radi navštívili výberom z menu nad týmto textom. Pravidelne pre Vás pripravujeme informácie  o množstve kultúrnych akcií, ktoré sa chystajú a prebiehajú v šiestich krajoch prihraničných oblastí. Vyhľadajte si kultúrnu udalosť práve vo Vašom okolí pomocou interaktívnej mapy, alebo si priamo vyberte druh kultúrneho podujatia, ktoré by ste radi navštívili výberom z menu pod týmto textom. V pravej časti stránky nájdete posledné príspevky v sekcii pamiatky a podujatia.

Používanie mapy. 

Interaktívna mapa obsahuje odkazy na naše články. Vyhľadajte si Vašu lokalitu a použite funkciu „Zoom“ skrolovacím kolečkom myši tak, aby ste sa dostali čo najbližšie od Vašej destinácie. Na mape nájdete body záujmu. Pod mapou nájdete legendu symbolov používaných v mape. Kliknutím na jednotlivé symboly sa v otvorenom okienku zobrazí odkaz na odkazujúci článok na našich stránkach.

Používanie kategórií.

Jednoduchá orientácia v rámci rôznych kategórií článkov je pomocou nižšie uvedených odkazov, kedy v textovej aj grafickej forme vidíte jednotlivé kategórie. Kliknutím na dannú kategóriu otvoríte zoznam všetkých článkov, ktoré zapadajú do dannej kategórie.

Na našich stránkach nájdete kultúrne zaujímavosti rozdelené podľa kategórií :

         
Vyhľadať hrad  Vyhľadať kaštieľ Vyhľadať kostol Vyhľadať kláštor Vyhľadať budovu 
 
     
Vyhľadať skanzen Vyhľadať múzeum Vyhľadať zámok Vyhľadať zrúcaninu

Zároveň prinášame informácie aj o kultúrnych udalostiach v nasledujúcich kategóriách : 

Vyhľadať divadelné predstavenie Vyhľadať festival Filmové podujatie Vyhľadať koncert
 Výstava  Slávnosť  Predstavenie Iné podujatia

Pre našich čitateľov sme pripravili možnosť zadávania a zdieľania informácií o chystaník kultúrnych či iných aktivitách prostredníctvom nášho fóra. Stante sa aj vy členmi našej komunity a prispejte  k rozvoju cestového ruchu v prihraničných oblastiach.

Zadávanie článkov na našich stránkach : 

Zadanie trvalých článkov kultúrnych zaujímavostí alebo kultúrnych podujatí na naše stránky. Tento spôsob obsahuje komplexné zadávanie  – úprava textu, foto-galéria, kontaktné informácie, uverejnenie na hlavnej stránke. Zadanie týchto článkov je prostredníctvom webového formulára. Pokračujte kliknutím na odkazy nižšie alebo výberom z horného menu – Inzercia.

Rýchle zadávanie krátkych kultúrnych akcií pre široku verejnosť prostredníctvom nášho fóra. Tento spôsob je rýchly, nepodlieha schvaľovaciemu procesu administrátora. Zadané články sú moderované správcom stránky a  ľahko komentovateľné širokou verejnosťou. Pokračujte kliknutím na odkaz nižšie alebo výberom z horného menu – Naše fórum.

 Zadanie kultúrnej atrakcie

Zadanie kultúrneho podujatia

 Zadanie kultúrnej udalosti do fóra

Pravidlá pre používanie Fóra na adrese Cestovinky.sk 

Vstupom na „Naše fórum“ (cestovinky fórum) súhlasíte s právnym vymedzením nasledujúcich podmienok.