LAUNCH X431 CRP129X OBD2 Skener OBDII Automobilový Auto Code Reader OBD Diagnostický Nástroj, ABS, SRS Prenos motorový Olej/EPB/TPMS


Nový produkt

€189.98

€311.44

-38%Štítky: launch x431 crp129x, obd2 skener, obd2, launch x431, x431 v kábel, 2 elm, auto diagnostické prístroje, spustenie, Auto repair tool, launch x431 easydiag 4.

LAUNCH Creader Profesionálne CRP129X , založená na klasický a multifunkčné obd2 skener SPUSTENIE CRP129, je dômyselne navrhnuté pre technikov na riešenie štyri systémy s state-of-art hardvér/softvér plus viaceré užitočné funkcie, ako je päť obnovenie schopnosti, vo väčšine veľkých vozidiel na cestách aj dnes.

【Kľúčových dôvodov, prečo kúpiť SPUSTENIE CRP129X] vyzýva

1. 5-palcový 720P HD Dotykový; Android OS 7.0; Batérie 4000mAh; 2. Navigačný & Hot Keys Špeciálne Navrhnuté pre Náročné Práce; 3. Kontrola a nastavenie Motora/Prenos/ABS/SRS Kódy; 4. Päť Obnovenie Funkcie; 10 druhov OBD2; 5. One-Kliknite Doživotná Bezplatná Aktualizácia cez WiFi; 6. Napätie Batérie Test ; Automatické Správu O Kontrole; 7. AutoVin ; údajový Záznam a Prehrávanie; DTC Vyhľadávanie; 8. 9 Jazykoch : Angličtina, Španielčina, Francúzština, Nemčina, Taliančina, Ruština, Japončina, Portugalský, Kórejský; 9. 57 Automobilových Značiek Podporu. 10. 1 rok Záruka .

Teplé tipy:

1. Tento SPUSTENIE CRP129X scan nástroj len je dodávaný s nabíjacím riadok (jeden port musí spojený s prístrojom, iný port musí byť pripojený pomocou nabíjačky vedúci mobilný telefón.)

2. NIE VŠETKY AUTÁ' VIN sa môže auto čítať , niektoré autá, ktoré potrebujete, aby bolo možné čítať pomocou OBDII funkciu.

3. Pracuje na 12V Batérie Vozidla LEN ; Musí byť 16 PIN OBD II Protokol .

【Štyri Systém Diagnostiky] vyzýva Okrem plnej 10 OBDII test režimov, SPUSTENIE CRP129X obd2 skener má spôsobilosť vykonávať diagnostiku na nasledujúce štyri systémy: 1. Motorový Systém Čítaním, Zúčtovania DTCs a pre zobrazenie Live Data Stream, skenovanie nástroj vám môže pomôcť ľahko určiť príčinu Motora Systémový problém a vypnite výstražné svetlo súvisiace, a tak zabezpečiť motor funguje správne, a zvýšenie jeho výkonu. 2. Anti-Lock Brzdový Systém (ABS) prístupom na ABS systém pre zobrazenie Live Data Stream, a načítanie chybových kódov, tento LAUNCH Creader skenera môžete riešiť ABS problém s vizuálnu kontrolu všetkých brzdových komponentov, ktoré spôsobilo výstražné svetlo, a zase light off. 3. Doplnkové Zadržiavacím Systémom (Airbag) odhaľovaním každý elektronické parametre v SRS systém skontrolovať ich zdravotný stav, tento diagnostický nástroj môže adresu SRS potenciálne problémy včas na zaistenie vašej bezpečnosti jazdy, a vypnite výstražné svetlo Airbagu. 4. Prenosovej Sústavy kontrolu Prenosovej sústavy, táto kontrola nástroja môžete obrázok problém von cez čítanie kódov alebo kontrola zdravotného stavu cez Live Dát prezeranie, a vypnite výstražné svetlo, uistite sa, že správne množstvo energie ide na kolesá riadiť pri danej rýchlosti. Vo vete, a to SPUSTENIE skener CRP129X ukazuje tie ŠTYRI systémy Diagnostické Údaje, a Žiť Stav pomôže sústrediť sa na všetky podozrivé údaje parametre a eliminovať problémy kódy súvisiace s čím vypnutie "Pokazený Indikátor" (MIL) na palubnú dosku.

【Výnimočné Služby Funkcií] vyzýva Ako rozšírená verzia SPUSTENIE CRP129, táto kontrola nástroj SPUSTIŤ CRP129X dosiahol na efektívne pracovať s 5 najčastejšie používané služby prístupné: 1. Olej Reset : je povolené s olejom služby a lampa reset mechanizmus, funkcia, ktorá zabezpečuje, že motor vozidla je udržiavať svoje právoplatné zdravé sebavedomie. 2. SAS Reset : pomáha jasné chybný riadiaci uhol senzor spomienky a hrá dôležitú úlohu v riadení uhla, kalibrácia snímača. 3. EPB Služby : Obnovenie brzdové doštičky po opravách v elektronickej ručnej brzdy systém je hotovo. Pomocou tohto systému, brzdový proces je preto oveľa jednoduchšie a ľahšie. 4. TPMS Služby : Vyzerá až pneumatiky senzor Id z vozidla ECU a vykonáva monitorovanie tlaku v pneumatikách, senzor relearn postupy po pneumatikách senzory sú nahradené. 5. Plyn Úprava : Inicializácia plyn pohony na predvolený stav pre reguláciu plyn (alebo nečinnosti motora) prevádzkový presne. To tiež dostane Vstavané Diagnostické Problémy Kód (DTC) vyhľadávanie knižnica - Definuje kód chyby na obrazovke. To vám ušetrí námahu toho, aby museli ísť on-line hľadať význam diagnostický problém kód.

【Plný OBDII Funkcie] vyzýva Tento skener, ktorý podporuje všetky 10 skúšobných režimov pre OBD-II autá, ktoré sú skvelé pre každodenné opravy. Nasledujúca tabuľka popisuje účel každej režim prevádzky: 1 - Žiadosť Aktuálne Powertrain Diagnostické Údaje 2 - Žiadosť Powertrain Freeze Frame Údaje 3 - Žiadosť o Emisnej Diagnostické Problémy Kódy 4 - Clear/Reset Emisnej Diagnostické Informácie 5 - Žiadosť Kyslíkový Senzor Monitorovanie Výsledkov Testu 6 - Žiadosť Na Palube Monitorovanie Výsledky testov pre Konkrétne Sledovaných Systémov 7 - Žiadosť o Emisnej Diagnostické Problémy Kódy Zistené Počas Súčasné alebo Posledné Ukončené jazdný Cyklus 8 - požiadavky na Kontrolu Na Palube Test Systému alebo Komponentu, 9 - Žiadosť Vozidla Informácie 10 - Žiadosť Emisií-Súvisiace Diagnostické Problémy Kódy s Trvalým Stav 1. AutoVIN Technológia k Dispozícii diagnostické code reader SPUSTENIE CRP129X vybavuje s AutoVIN technológie, čo znamená, že bude automaticky čítať a ukladať vozidla VIN číslo , jednoduchým stlačením tlačidla. Okamžite identifikuje svoje auto, a nemusíte zadajte rok, aby,, motor, atď. vaše auto. 2. Automatická Správa o Kontrole Tam mohol vzniknúť určité problémy, ktoré by boli nad rámec úroveň porozumenia, zatiaľ čo diagnostika vozidla. Tento SPUSTENIE CRP129X code reader môžete automaticky uložiť na inšpekčnú Správu a prevod správy na Cloud Server , alebo dokonca vytlačiť údaje prostredníctvom PC . 3. Real-Time Monitorovanie Napätie Batérie v Gragh Tento SPUSTENIE CRP129X code reader vyznačuje real-time monitorovanie napätia v grafickom cestu naprieč auto je svorky batérie. Jeden z najčastejších dôvodov na auto zlyhanie je chybný systém nabíjania. To vám pomôže získať včasné varovanie na možné problémy s batériou. 4. Wi-Fi Bezdrôtový BEZPLATNÁ Aktualizácia S Wi-Fi zahrnuté znamená, že kód čitateľ má internet povolené rovnako. Súčasný systém Android nainštalovaný, to robí pripojenia na internet relatívne rýchlo. S jednoduchým jedným kliknutím, budete mať možnosť získať všetky novej pripravovanej aktualizácie softvéru pre život . 5. Rôzne Jazyky Podporujú SPUSTENIE CRP129X obd2 skener má viacjazyčné funkcie vrátane 9 jazykoch: angličtina, španielčina, francúzština, nemčina, taliančina, ruština, portugalčina, Japončina, kórejčina , v používateľa výber. Vďaka tomu nie je potrebné pre preklady, ktoré vám umožnia získať opravu informácií v čase.

OBDII Funkcia 4 I/M Pripravenosť STAKUS
OBDII Funkciu 7 Prevzatie Vozidla Informácie
OBDII Funkcia 6 EVAP Stystem Test
OBDII Funkcia 8 Vypnite MIL
Verzia Softvéru spustenie skener
softvér Zadarmo Životnosť
4 Systémy Diagnóz Motor, Prevodovka, SRS, ABS
DC vstupné napätie 5V
5 Špeciálne Služby Oleja/SAS Reset, EPB/TPMS Služby, Plyn Prispôsobenie
Položka Druh Motor Analyzer
Názov Modelu launch x431 crp129x
OBDII Interface Vstupné Napätie 9V-18V
Názov Značky spustenie
Pôvod CN(Pôvodu)
OBDII Funkcia 3 Freeze Frame
Špeciálne Funkcie Wifi
Externé Testovanie Certifikácia ce
Druh Materiálu Plastové
Iné Funkcie 1 DTC Vyhľadávanie
Iné Funkcie 4 Napätie Batérie Funkcie
Moc w
OBDII Funkcia 2 Live Data
Hardvéru Verzia CRP129X
Napätie v
OBDII Funkcie 5 O2 Test Snímača
Záruka 1 rokov
Elektronické Áno
Batérie Lítiové batérie 4000mAh
Iné Funkcie 3 Vytlačí dát cez PC
Displej 5" dotykový displej, 720P
Ďalšie Vlastnosti 2 Farba&Grafický Displej
OBDII Funkcia 1 Jasné Kódy

Napísať recenziu

LAUNCH X431 CRP129X OBD2 Skener OBDII Automobilový Auto Code Reader OBD Diagnostický Nástroj, ABS, SRS Prenos motorový Olej/EPB/TPMS

LAUNCH X431 CRP129X OBD2 Skener OBDII Automobilový Auto Code Reader OBD Diagnostický Nástroj, ABS, SRS Prenos motorový Olej/EPB/TPMS

Súvisiace produkty