Čierna Šedá 3 Páry Black/White Mäkké Silikónové Štuple Slúchadlá Tipy Kryt Pre Airpods Pro Airpods3 Earcap Eartips S/M/L Veľkosť


Nový produkt

€7.28

€11.37

-35%Štítky: šedá airpods pro ucho tipy, dac, airpod prípade, airpod pro, ucho bud tip, airpod 2, kryt airpods u, airpod pro tip, ios slúchadlá, freebuds pro skin.

Čierna Šedá 3 Páry Black/White Mäkké Silikónové Štuple Slúchadlá Tipy Kryt Pre Airpods Pro Airpods3 Earcap Eartips S/M/L Veľkosť

Odrážky:

1、Premium Pamäte Pena: Na eartips sú vyrobené z vysoko kvalitných mäkké pohodlné pena, pena tipy na AirPods Pro môže zastaviť ucho bolí bolesť spôsobená silikónové tipy. Plastové úložný box môže zabrániť strate a udržať zátkové chrániče sluchu čisté a upratané.

2、Dlhotrvajúci Komfort: 3 Páry, 3 veľkosti v cene(S/M/L), zodpovedá pohodlne na vaše individuálne ušné tvar. Môže sa ľahko zmestí obrys zvukovodu a riešiť tlaku na zvukovod. Zlepšiť komfort nosenia slúchadlá a textúru hudby.

3、Lepšiu Kvalitu Zvuku: pamäťovej peny tipy na AirPods Pro ponúka nielen dobré tesnenie znížiť niektoré z okolitého hluku, ale tiež môže zvýšiť Basy, s vstavaným-in na zníženie hluku čisté.

4、Ideálna Veľkosť, Dizajn: Jednoduchá inštalácia a to sa hodí, slúchadlá pre Airpods Pro dokonale, bez potreby stláčať alebo strčil do peny keď dáte do nabíjacej prípade.

5、Upozornenie: balenie obsahuje 3 páry*Ucho Tipy na AirPods Pro slúchadlá, 3 veľkosti sú(S/M/L)Podrobné rozmery, popísané v špecifikácií výrobku. Vezmite prosím na vedomie, že plnenie prípade AirPods Pro, pre AirPods Pro NIE sú zahrnuté v balíku.

Funkcie:

1. Premium Pamäte Pena: Na eartips sú vyrobené z vysoko kvalitných mäkké pohodlné pena, pena tipy na AirPods Pro môže zastaviť ucho bolí bolesť spôsobená silikónové tipy. Plastové úložný box môže zabrániť strate a udržať zátkové chrániče sluchu čisté a upratané.

2. Dlhotrvajúci Komfort: 3 Páry, 3 veľkosti v cene(S/M/L), zodpovedá pohodlne na vaše individuálne ušné tvar. Môže sa ľahko zmestí obrys zvukovodu a riešiť tlaku na zvukovod. Zlepšiť komfort nosenia slúchadlá a textúru hudby.

3. Zlepšenie Kvality Zvuku: pamäťovej peny tipy na AirPods Pro ponúka nielen dobré tesnenie znížiť niektoré z okolitého hluku, ale tiež môže zvýšiť Basy, s vstavaným-in na zníženie hluku čisté.

4. Ideálna Veľkosť, Dizajn: Jednoduchá inštalácia a to sa hodí, slúchadlá pre Airpods Pro dokonale, bez potreby stláčať alebo strčil do peny keď dáte do nabíjacej prípade.

5. Upozornenie: balenie obsahuje 3 páry*Ucho Tipy na AirPods Pro slúchadlá, 3 veľkosti sú(S/M/L)Podrobné rozmery, popísané v špecifikácií výrobku. Vezmite prosím na vedomie, že plnenie prípade AirPods Pro, pre AirPods Pro NIE sú zahrnuté v balíku.

Špecifikácie:

Materiál: hubky, silikónové

Veľkosť(cca):

Pamäťová pena

L Dĺžka: 13.8 mm/0.54 v, Šírka: 13.0 mm/0.51 v, Výška: 7.9 mm/0.31 v

M Dĺžka: 12,7 mm/0,5 oproti, Šírka: 11.8 mm/0.46 v, Výška: 7.9 mm/0.31 v

S Dĺžka: 11,9 mm/0.47 v, šírka: 11.1 mm/v 0.44, výška: 7.9 mm/0.31 v

Farba: čierna, sivá

Silikónové ušné tip (voliteľné)

L Dĺžka: 13.8 mm/0.54 v, Šírka: 13.0 mm/0.51 v, Výška: 7.6 mm/0.30 v

M Dĺžka: 12.8 mm/v 0.50, Výška: 11.5 mm/0.45 v, Výška: 7.6 mm/0.30 v

S Dĺžka: 11.6 mm/0.46 v, šírka: 10.1 mm/0,40 pri v, výška: 7.6 mm/0.30 v

Farba: biela

Balenie veľkosť(cca): 71*57*16 mm/2.80*2.24*0.63 v

Package hrubá hmotnosť(cca): 20 g

1:1 real stroj formy otvoru (poznámka: ak si nie ste istí, veľkosť ucha tip, veľké, stredné a malé, môžete určiť najvhodnejšiu veľkosť pre vás, stredná veľkosť je vhodná pre 70% užívateľov)

Balenie L ist:

1 x Eartip Náhradný Set

Len vyššie balenie obsahu, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámky:

1. V dôsledku rozdielov z kamery zariadenia, svetla, jas a zobrazenie obrazovky, farbu položky môžu byť mierne odlišné od toho, ako ukazuje obrázok.

2. Vzhľadom na ručné meranie, prosím, aby toleranciou 0,1-2 cm.

Položka Druh Ušné Vankúšiky
Číslo Modelu Kryt Pre Airpods Pro
Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Značky Rondaful

Napísať recenziu

Čierna Šedá 3 Páry Black/White Mäkké Silikónové Štuple Slúchadlá Tipy Kryt Pre Airpods Pro Airpods3 Earcap Eartips S/M/L Veľkosť

Čierna Šedá 3 Páry Black/White Mäkké Silikónové Štuple Slúchadlá Tipy Kryt Pre Airpods Pro Airpods3 Earcap Eartips S/M/L Veľkosť

Súvisiace produkty