6 V 1, Vlasy Curling Wands Auta Crystal Vlasy Curler Wands Vymeniteľné Keramické Sudy Vlasy Styling Horúce Nástroje


Nový produkt

€52.80

€65.99

-19%Štítky: fit vlasy curler, aut vlasy curler, curler vlasy, svoju vlnovú dĺžku, horúce nástroje čierna, horúce nástroje návod, curler palička, curler magic, vlasy valček, hot wheels nástroje.

Profesionálne Modré LCD 6 v 1 zameniteľné curling prútik/Curling prútik Barel

Darčeky Zadarmo A

Poznámka: predvolené zapojte sa NÁS štandardom. Budeme poskytovať zadarmo conversal adaptér pre všetkých kupujúcich podľa vášho miesta/oblasti a dopytu.

Darčeky Zadarmo B

Rukavice

Rukavice Patrí

Profesionálne Modré Crystal LCD 6 v 1 zameniteľné vlasy, kulmy na vlasy wands/Curling wands Barel/Vlasy boutique pripojenie a rukoväť curling wands, na ktoré sa vzťahuje Kryštály.Všetky kryštály studeed na curling prútik 100% v ruke kus po kuse,nie stroje sa používajú. PTC ohrievač ohrieva fastly, On/Off vypínač a dve tepla úrovniach, aby sa zmestili všetky vlasy typu. Ergonomický dizajn tela,dizajn tohto železa je kompaktný a ergonomický. Vďaka jedinečným dizajnom, budete sa cítiť ľahkosť, zatiaľ čo držíte železa. Vďaka kompaktným dizajnom, zmestí sa do dlane dokonale. Výhľad je upokojujúci a profesionálne! 2,5 M kábel s otočným jednoduché na používanie. Potiahnutá-cearmic olej hliníkové sudy a turmalín cermaic technológie prduces negatívne ióny. Univerzálne napätie :110~240V 50/60 Hz Výkon: 85W Tepla až čas v troch minút ,Teplo až 200 " C/480F Bezpečnosti prvý!. Ponúkame na termálne rukavice na vlasy kulma na prevenciu popálenín a umožňuje keramické barel.

O poslaní: Naše výrobky Loď na celom Svete. Položky sú dodávané z Číny pomocou leteckú poštu, dostanete k väčšine krajín do 15 do 25 pracovných dní. Čas dodania závisí od destinácie a iné faktory, môže trvať až 30 do 90 obchodný deň. Poznámka: budeme odmietnuť všetky spory spôsobené tovaru v tranzite. Ak nesúhlasíte pravidlo, pls nerobia, aby najmä Rusko, Brazília, Taliansko....

Vrátenie tovaru: Ak položka je chybný po prijatí, prosím, kontaktujte nás pre spiatočnú adresu, návrat je prijatá do 2 dní po kupujúcemu prijatie položky. Vrátený tovar má byť v jej pôvodnom stave. Kupujúci je zodpovedný za vrátenie poštovného. Po obdržaní vrátiť urobíme výmenu závisí od našej dostupné sklade, ak nie je k dispozícii, a vrátenie bude vydaná.

Spätná väzba: Milí kupujúci, vážime si vášho podnikania, ak ste spokojní s našimi službami, prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu a miera podrobnosti transakcie. Vaše uznanie bude nás viac veria na rozvoj podnikania a vás slúžiť lepšie. Pošlite nám e-mail pred odchodom negatívnej spätnej väzby, alebo otvoriť akýkoľvek spor. Chápeme obavy a frustrácie môžete mať, a budeme robiť naše úsilie na vyriešenie problémov. Prosím, dajte nám príležitosť vyriešiť akýkoľvek problém

Termostat Úprava Segmenty 10
Napätie 100-240v (Dual voltage)
Zdroj Napájania elektrické
Platné vlasy Suché
Priemer tepelný vodič 21-30 mm
Certifikácia ROHS
Životnosť tepelnej dosky/bar 20,000-50,000 časy
Napájací Kábel Chvost Montáž Režim 360° Otočná
Komoditné Certifikácie Kvality ce
Druh Multifunkčné curler/straightener
Max. teplota 230°C
Materiál Plastové
Regulátor Teploty Digitálne
Rozmery Vykurovacej Dosky Ostatné
Číslo Modelu HBC-06
Veľkosť Barreal 19-32mm
Názov Značky CMYS
farba Svetlo Modrá
Materiál tepelnej dosky/bar Turmalín keramické
Moc 40W-59W
Min. teplota 80 °C

Napísať recenziu

6 V 1, Vlasy Curling Wands Auta Crystal Vlasy Curler Wands Vymeniteľné Keramické Sudy Vlasy Styling Horúce Nástroje

6 V 1, Vlasy Curling Wands Auta Crystal Vlasy Curler Wands Vymeniteľné Keramické Sudy Vlasy Styling Horúce Nástroje

Súvisiace produkty