Doprava zadarmo vlna Batt /semi-plstenie vlny na ihly cítil, plstenie ihly ,Spriadanie vlákien, Foto rekvizity Červená


Nový produkt

€5.15Štítky: sr2ez, ftth, merino ovce, vlákno merino vlny cítil, zomrie vlna, cítil vlna, klobúk plstenie, rastlina sa cítil, Cítil, ihly plstenie.

Krásne a obrovské mykanej Vlny batt. Veľké, mäkké a nadýchané a starostlivo mykané, aby vám čo najlepšie výsledky pre vaše projekty. Všetky sú ideálne pre ihla plstenie, mokré plstenie, pradenie a keďže sú dosť veľké, môžu byť ľahko použité ako foto prop.Dosahuje semi-plstenie efekt prostredníctvom špeciálneho, a rýchlosť plstenie práce je výrazne zrýchlila na ihly cítil alebo mokré cítil. 100% vlna "50g "cca (hmotnosť sa mení málo z batt na batt) Asi 50 cm široké x50 cm dlhé (tieto merania sa pohybuje trochu z batt na batt,Pretože rezanie veľkosť je iný, to je len referenčná oblasť) "1m2"cca 100 cm*100 cm dlhé,Pretože hrúbka každej šarže je rôzne, zvyčajne hmotnosť 1 m2 pláva medzi 170-250g.

PREPRAVNÉ PODMIENKY: 1.Doba spracovania:zvyčajne odosielame do 2-5 pracovných dní po obdržaní úplného zaplatenia. 2.Prepravné služby:normálne ponúkame doručenie Zdarma do číny post air mail. DODACIA LEHOTA: 1.To zvyčajne trvá asi 15 až 30 pracovných dní, ak chcete prijímať položky môžete objednať(väčšinou v 10-20 pracovných dní). 2.Medzinárodná doprava je ovplyvnené mnohými neistý faktory,e.g.colné,lety,počasie,vojny a obchodnej politiky,preto zásielky môže dostať oneskorené niekedy.Kontaktujte nás, ak ste ešte nedostali vaše položky po odhadovaný čas príchodu,potom budeme určite zistiť a vyriešiť problém pre vás uspokojivo. KONTAKTUJTE NÁS: 1.Všetky e-maily bude zodpovedaná v priebehu 1 pracovného dňa.Ak nechcete dostávať náš odpoveď,prosím, znovu poslal svoj e-mail alebo poslať správu na nás,odpovieme vám hneď ako to bude možné. 2.Vezmite prosím na vedomie, že farby zastúpenie sa vzťahuje na výrobné rozptyl a nemusí byť presný.Tiež upozorňujeme, že nastavenia monitora sa môže líšiť od počítaču k počítaču a môže narušiť skutočné farby.Prečítajte si prosím tieto podmienky dôkladne pred uvedením vašu cenovú ponuku.

Názov Značky NoEnName_Null
Použitie Vlnená plsť
Vlákna Typu Nečesané
Typ Produktu Iné Vlákna
Materiál 100% vlna

Napísať recenziu

Doprava zadarmo vlna Batt /semi-plstenie vlny na ihly cítil, plstenie ihly ,Spriadanie vlákien, Foto rekvizity Červená

Doprava zadarmo vlna Batt /semi-plstenie vlny na ihly cítil, plstenie ihly ,Spriadanie vlákien, Foto rekvizity Červená

Súvisiace produkty