4Pcs Skladacie Podporný Rám Self-Locking Záves Tabuľka Nohu Kovanie A Výstuž - Pre Skladacie Nohy Skladacie Workbench Skladacie De


Nový produkt

€16.97

€23.26

-27%Štítky: rebrík hliníkový závesov, vintage nohu žehličky, tabuľka workbench, záves záves, starožitný nohu žehličky, nohy zbraň, rameno závesu, záves znamenie, lisovaných hliníkových závesov, dekor moss.

VEĽKÉ NÁPADY PRE MALÉ PRIESTORY - podporná konzola je ideálny pre ktorých obmedzenia a/alebo flexibilitu v priestore sú rozhodujúce, ako je kuchyňa, práčovňa, maloobchod/obchody s potravinami, RV, loď, sklady, priemyselné, garáže, údržbu, skladovanie, office/obytných skladovanie). Použiť ich pre stolové nohy alebo povrch pre skladacie nohy DIY stôl alebo posteľ, skladanie workbench projektu, zložiť stôl rozšírenie atď.

ĽAHKO ZLOŽIŤ A SELF-LOCK -Pre zvýšenie bezpečnosti, tieto zátvorkách funkciu jar-aktivovať "pozitívne zámku", ktorý zabezpečuje stabilitu zamykanie v otvorenej polohe(*Prosím na vedomie, že sa nebude zámok v zatvorenie pozície). Pri stole alebo na pracovnej ploche nie sú v prevádzke, len stlačte západku a zložiť pre viac izieb.

NAČÍTANIE KURZU -225kg(500lbs.)/pár. Tieto hranice zaťaženia sú určené na použitie ako všeobecné usmernenia len, a žiadna záruka-vyjadrenej alebo implicitnej záruky. Tieto zátvorkách funguje lepšie, keď sa uplatňuje na nábytok, nohy alebo úzke a jednoduché pracovné povrchy. Širšie medzery bez podporu nohy bude mať za následok znížené nosnosti. Skutočné použitie podmienky sa obvykle prejaví v nižších nosnosť ako laboratórnych podmienkach.

FYZIKÁLNE PARAMETRE - Rozmer: pozri obrázky. Materiál: železo. Farba: čierna. Hmotnosť: 0,2 kg(o 0,4 kg)/pár. Max Zaťaženie: cca. 225kg(500lbs.)/pár.

Keď vstúpite do domu, kancelárie, alebo aj garáž, kde vládne organizácie, jednoducho cítiť lepšie. podpora držiaka je ideálny pre ktorých obmedzenia a/alebo flexibilitu v priestore sú kritické, naneste ju na DIY domáce tabuľky, skladanie oblasť rám, skladacie dvere, alebo kdekoľvek, ktorý vyžaduje, aby sa zložiť, keď nie v použitie.

Jar-aktivuje zámok zaručuje stabilitu zamykanie na otvorené pozície. Záhyby ľahko, aj keď nie v použitie. Ak chcete odomknúť, jednoducho stlačte západku a zložiť.

Pozornosť

Environmentálne Hľadiská:

Životné prostredie: Nadmernej vlhkosti, soli, alebo iné chemické látky môžu skorodovať dokončiť a útok, kovové alebo plastové súčasti.

Zapínanie: Nedostatočné alebo nesprávne spojovacích materiálov môže viesť v zátvorkách ťahanie voľné a spôsobuje dae.

Zarovnanie: Nesprávne držiak zarovnanie môže mať za následok inštalácia, ktorá je neefektívna a nebezpečné.

Balík Obsahuje:

4* Skladacia podporný rám

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

Číslo Modelu Skladacia podporný rám
Pôvod CN(Pôvodu)
Materiál Žehlička
Certifikácia ŽIADNE

Napísať recenziu

4Pcs Skladacie Podporný Rám Self-Locking Záves Tabuľka Nohu Kovanie A Výstuž - Pre Skladacie Nohy Skladacie Workbench Skladacie De

4Pcs Skladacie Podporný Rám Self-Locking Záves Tabuľka Nohu Kovanie A Výstuž - Pre Skladacie Nohy Skladacie Workbench Skladacie De

Súvisiace produkty