Bozlin 7.3 ml Zmeny Teploty Spar 9D Cat Eye Gel Thermal Gel Polish 2 Farby Soak Off UV Gél lak na Nechty Nail Art Laky


Nový produkt

€2.20

€4.58

-51%Štítky: cat eye gel polish magnet magnetické, lak na nechty nastaviť 20 peices gelish, gél lak na nechty, uv žiareniu, , Dazz, Gel Polish, cat eye gel polish, Gél lak, Mačacie Oko, uvf nechty, nastaviť 9d cat eye gel.

Bozlin 7.3 ml Zmeny Teploty Spar 9D Cat Eye Gel Thermal Gel Polish 2 Farby Soak Off UV Gél lak na Nechty Nail Art Laky

BOZLIN OFICIÁLNEHO OBCHODU , pridať našom obchode ako váš obľúbený obchod, môžete sa dostať surpris darček!!! Špecifikácia: Kapacita:7.3 ml Farba:ako ukazujú obrázky. Obsah Balenia: 1 Fľaša 7.3 ml BOZLIN Zmeny Teploty Spar 9D Cat Eye Gel Vlastnosti: Vysoká quanlity a profesionálne. Bezpečné a šetrné k životnému prostrediu výroby . Trvanie najmenej 3 týždne,krásu a super svetlé nechty pre vás . Profesionálne Použitie: Krok 1: Vyčistite Nechty potom nechty povrchu ako normálny proces. Krok 2: Plne rošádu poľský, to môže urobiť poľské farby byť vyvážené. (Dôležité) 3. krok: naneste tenkú vrstvu základným náterom a liečiť pod nechty na čítanie. Krok 4: Aplikovať 1 vrstvu Zmeny Teploty Spar 9D Cat Eye Gel a liečiť pod nechty lampa znova. Krok 5: Naneste 2 vrstvy Zmeny Teploty Spar 9D Cat Eye Gel a liečiť pod nechty lampa znova.(Odporúčané, ale nie je nutné) Krok 6: neuplatňuje Žiadne Utrite stierka a liečiť pod nechty lampa znova. Alebo pravidelné vrchný Náter, ale odstrániť biednymi povrch s bavlnou namáčať vo vode s čistiacim alebo 95°alkoholu po vytvrdnutí. Ako Odstrániť UV Gel: • Namočte nechty do sklenenej misy, plnené malé množstvo acetónu, alebo zabaliť každý klinec v vaty namočeným s acetón približne 5 až 10 minút • Produkt začne stať pružnejšou a môžete jemne súbor je preč, alebo posuňte ju vypnúť pomocou malú drevenú palicu. UPOZORNENIE: Vyhýbajte sa kontaktu s pokožkou. V prípade nehody alebo ak sa necítite dobre, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc.(ukážte etiketu, kedykoľvek je to možné)

SLUŽBY Sme ruku k našim najlepšiu kvalitu produktov a služieb zákazníkom. a náš služby zákazníkom špecialisti sú vždy stál na riešenie akéhokoľvek vášho problému. Ak máte akékoľvek otázky o prepravnej čas a chybné kvality a položky č prijaté, prosím kontaktujte nás, môžeme dať, spokojný odpoveď & rozlíšenie. Vysoko oceňujeme váš 5-HVIEZDIČKOVÝ POZITÍVNU spätnú väzbu a prosím, nenechávajte negatívnej spätnej väzby, bez toho, aby žiadala o pomoc. 1) Naším cieľom je poskytnúť najvyššiu Úroveň Služieb Zákazníkom. Ak máte akékoľvek otázky o prepravnej čas a chybné kvality a položky č prijaté, prosím kontaktujte nás, môžeme dať, spokojný odpoveď & rozlíšenie. 2) Všetky otázky odpovedáme do 24 hodín (okrem víkend a štátny sviatok). PLATBA 1) Pred nákupom, Prosím, uistite sa, že vaša dodacia adresa je správna. 2) Prosím, zanechajte poznámka v platobných poznámka: pri spôsobe platby, ak máte nejaké špeciálne požiadavky (farby/veľkosti). 3) telefónne číslo je odporúčané pre presnejšie dodanie. DOPRAVA OTÁZKA: Keď loď dať mojej objednávky? Odpoveď: Zvyčajne 1 - 3 pracovné dni po platba potvrdená. Otázka: Čo je druh dopravy spôsob, ako budete používať? Ako dlho? Odpoveď: Pri objednávke menej ako USA$15, budeme používať bežných ekonomických mail príspevok dodacia lehota 25 do 45 pracovných dní do väčšiny krajín. Pre objednávku dosiahne US$15, budeme používať doporučene poštou s dodacia lehota 15 do 35 pracovné dni do väčšiny krajín. Ak krajiny majú prísne colné pravidlá, ako je Taliansko, Brazília, atď, dodacia lehota bude do značnej miery oneskorené. BALENIE A DOPRAVA ZÁRUKA 1) Sme sa loďou po celom SVETE ako DARČEK. 2) tovar bude dodaný v priebehu 1-3 pracovný deň po zaplatení ukončené prijaté. 3) Položky sú dodávané prostredníctvom ekonomiky poštovné (pošleme na váš balíček zadarmo sledovacie číslo), dosiahnuť väčšina krajín, v 10 až 30 pracovných dní. 4) Dodacia lehota závisí od destinácie a iných faktorov, to môže trvať až 35 dní. Ak sa nemôžete dostať to, po 35 pracovných dní. Prosím, kontaktujte nás pre rozlíšenie. 5) Prepravná môže byť ovplyvnené sviatky, udalosti a ďalšie nejasnosti. Mohli by sme nemali záruku, čas príchodu. 6) Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti.

Tyep Zmena teploty Spar 9D Cat Eye Gel
Počet Kusov Jedna Jednotka
Názov Značky BOZLIN
Druh UV Gel
Jednu farbu/multi-farebné 12 Farieb
Objem 8 ml
Zložka Živica
Položka Druh Nechty Gel
Pôvod CN(Pôvodu)
NET WT 7.3 ml
Liečenie Lampou UV alebo LED Lampy
Množstvo 1 KS

Napísať recenziu

Bozlin 7.3 ml Zmeny Teploty Spar 9D Cat Eye Gel Thermal Gel Polish 2 Farby Soak Off UV Gél lak na Nechty Nail Art Laky

Bozlin 7.3 ml Zmeny Teploty Spar 9D Cat Eye Gel Thermal Gel Polish 2 Farby Soak Off UV Gél lak na Nechty Nail Art Laky

Súvisiace produkty