TPA3116 2.1 Digitálnemu Audio Zosilňovaču Rada HIFI High Power Zosilňovač Rada Subwoofer Reproduktor Zosilňovače 2*50W+100W


Nový produkt

€16.25

€18.89

-13%Štítky: 2.1 amp, Rovné, hifi fet zosilňovač, zosilniť pre subwoofer, bluetooth tpa3116, modul zosilňovača rada, zosilňovač domáce kino, lepai zosilňovač mosfet, hliníkové zosilňovač krytu podvozku, audio auto reproduktor.

Dodanie je teraz nová verzia, ako je uvedené nižšie. Vzhľad silu a audio vstupné rozhranie miesta sú rôzne, výkon a výkon parametre sú nezmenené.

TPA3116 2.1 Subwoofer Zosilňovač Rada

Hlavné technické parametre:

Prevádzkový rozsah napätia: DC 10-25V (aktuálne 3-4A vyššie, ak výkon je viac odporúčané 19-24V/4-5A vyššie)

Audio vstupná citlivosť: 600-800mV, frekvenčný rozsah: 20Hz-20KHz,

Reproduktor impedancia: Ľavý a pravý kanál reproduktora: 3.5-8 euro, bass reproduktor impedancia: 2-8 euro,

Maximálny výstupný výkon: 50W (ľavý kanál) + 50W (pravý kanál) + 100W (basov kanála),

Pomocou TI to TPA3116D2 high-výkon zosilňovača čip ako základné, DC single-napájanie 12-24V široký prevádzkové napätie, maximálna podpora 50W (ľavý kanál) + 50W (pravý kanál) + 100W (subwoofer) tri-kanálový výstup;

TPA3116 2.1 Subwoofer Zosilňovač Rada

detaily produktu:

Toto je predzosilňovač s bass crossover spracovanie. S bass, ľavý a pravý kanál nastavenie hlasitosti, výšok, úprava, celkový objem potenciometer ovládania 2.1 zosilňovač dosky.

Používa sa na NÁS TPA3116D2 vysokovýkonný digitálny zosilňovač čip zo Spojených Štátov ako základné, a jeden mosty subwoofer výstup súčasne, a ľavej a pravej kanály výstup z jedného čipu.

S jedným DC 12-24V napájania, môže podporovať až 50W (ľavý kanál) + 50W (pravý kanál) + 100W (subwoofer kanál) tri-kanálový výstup.

Široký prevádzkové napätie, úspora energie dizajn, účinnosť až 90%. Môžete použiť dobrý prepínanie napájania notebooku prepínanie napájania, môžete použiť aj na nabíjanie fľašu, alebo auto napájanie a tak ďalej .. .

Ak používate napájací transformátor, musíte pridať opravu filter DC napájanie skôr, môžete ho použiť. Upozorňujeme, že DC bez zaťaženia napätie nesmie prekročiť 25.5 V (to je veľmi dôležité)

Start-up anti-shock ochrana konštrukcie, žiadne POP pop-up na power-up, vysoká pozornosť venujte prosím pozornosť.

Predstavenstvo je hotové doska, ktorá bola spájkované a testované. Pripojenie reproduktorov box podľa schémy a pripojte audio prehrávač. Potom pripojte napájanie a môžete ho používať.

Veľké chladiče zabezpečiť odvod tepla pod vysokým napätím a vysoký výkon. Použite väčšie tienené induktory s viac aktuálna a napájanie pre lepší výkon a lepšie tón výkon.

Funkčné pokyny na prevádzku:

Napájanie môže byť prístup z DC pätice 1, alebo svorkovnica 2.

Audio je možné z 3,5 mm zásuvka 1, alebo 3P zásuvka 2 audio vstup rozhranie, napríklad: počítač, MP3 prehrávač a pod.

Bass, volume potenciometer môžete nezávisle nastaviť basy, hlasitosť.

Ľavý a pravý kanál volume potenciometer, môže nastavte ľavý a pravý kanál hlasitosti výstupu v rovnakom čase.

Výšok úprava potenciometer, nastaviteľné ľavý a pravý kanál výšok získať výstup.

Prepínač / total volume potenciometer s vypnite zosilňovač / tiež môžete nastaviť basy a ľavý a pravý kanál hlasitosti výstupu v rovnakom čase.

Celková tone potenciometer štandardné dodanie s vypínačom

Audio môže byť tiež vstup z "Lin G Rin" jack, napríklad: počítač, MP3 prehrávač, dekodér rada audio zdroj, atď.

Na "Vout" výkon rozhranie, ktorá sa začala doprava v auguste roku 2017, zmenia na predvolené regulované 5V/120mA výstupu a je vhodný iba pre zariadenia s operačným aktuálne v 150mA.

Moc môže byť vstup z DC pätice 1, alebo 2 zásuvky.

3,5 mm zásuvka audio vstup rozhranie, napríklad: počítač, MP3 prehrávač a pod.

Reproduktor výstup "+" alebo" -", je nezávislý, nie spoločný výstup, nemôže byť spojený so sebou, a nemôže byť pripojený k zemi, ako napríklad spojenia sa objaví po zvuku nie je normálne.

Reproduktor výstup "+" alebo "-" zapojenie by malo byť spojené s "+" alebo "-" na reproduktore. Ak je zlé spojenie, sluchové, účinok bude mať vplyv.

Kanály 3 (2.1)
Názov Značky Olivový List
Package No
Maximálny Výkon Na Kanál 50W
Číslo Modelu digitálny zosilňovač rada

Napísať recenziu

TPA3116 2.1 Digitálnemu Audio Zosilňovaču Rada HIFI High Power Zosilňovač Rada Subwoofer Reproduktor Zosilňovače 2*50W+100W

TPA3116 2.1 Digitálnemu Audio Zosilňovaču Rada HIFI High Power Zosilňovač Rada Subwoofer Reproduktor Zosilňovače 2*50W+100W

Súvisiace produkty