2 Veľa Skvelé Sadeníc Zásobník Dosiek, 12 Otvorov, Plastové Škôlky Stránky Semeno Klíči Zásobník Box #NF473


Nový produkt

€6.34

€8.57

-26%Štítky: zásobník osiva, klíči zásobník, pučať, rastlina starter, 10 klíčenia veko, semená škôlky, papier kel, emisie skleníkových škôlky zásobník, sprouter, rastlina semeno.

· Meno: #NF374 2 Veľa Skvelé Sadeníc Zásobník Dosiek, 12 Otvorov, Plastové Škôlky Stránky Semeno Klíči Zásobník Zásuvka · Farba: 1 lot čierna skrinka, 1 lot zelené, takže spolu je 2 veľa · Otvor: 12 otvory · Veľkosť: 19 cm H x 15 cm W x 11 cm H, Otvor Hĺbka: 5.5 cm cca · eco-priateľský a trvanlivé, a celý súbor

· Všetky položky bude odoslaný do 2 pracovných dní po platbe je jasné. Poznámka: Čína Príspevok Air Mail/Pozemok len patrí na celom svete post systém, ktorý je oveľa pomalší, než špeciálnym dodacím. Položky dorazí v 7-25 pracovných dní na celom svete zvyčajne. A čas príchodu závisí aj od niektorých faktorov a rôznych oblastiach. Všeobecné čas príchodu tabuľky je uvedený nižšie pre váš záver

· Ak je položka vady, alebo zlé, keď ho dostanete, alebo nie ste spokojný s tým, vráťte ho do 14 dní na výmenu alebo peniaze späť. Ale tieto predmety musia byť späť v pôv. stave. Prosím, kontaktujte nás vopred a skontrolovať spiatočnú adresu, než vám to vrátiť. · Ak je položka je chybný, alebo zlé v 3 mesiacoch, by sme mohli odosielať vám nové náhradné zadarmo, alebo ponúknuť plnú náhradu po prijatí chybné položky. · Ak je položka je chybný, alebo zlé v 12 mesiacov, tiež by sme mohli ponúknuť vám náhradnú službu, ale budete musieť zaplatiť dodatočné prepravné náklady.

Naším cieľom je poskytnúť najvyššiu Úroveň Zákazníckych Služieb, a náš služby zákazníkom špecialisti sú vždy stál na riešenie akéhokoľvek vášho problému. Vysoko oceňujeme váš 5-HVIEZDIČKOVÝ POZITÍVNU spätnú väzbu a prosím, nenechávajte negatívnej spätnej väzby, bez toho, aby žiadala o pomoc.

Dokončovacie Nie Potiahnuté
Číslo Modelu NF473
Názov Značky MUCIAKIE
Druh Škôlky Hrnce
Materiál Plastové

Napísať recenziu

2 Veľa Skvelé Sadeníc Zásobník Dosiek, 12 Otvorov, Plastové Škôlky Stránky Semeno Klíči Zásobník Box #NF473

2 Veľa Skvelé Sadeníc Zásobník Dosiek, 12 Otvorov, Plastové Škôlky Stránky Semeno Klíči Zásobník Box #NF473

Súvisiace produkty