TOVIA 125 mm Krivky Klapka Disk Zirconia Radiálne Brúsny Disk 115mm Grind poľský Kovu, Nehrdzavejúcej Ocele Klapka Brúsneho Disku 40/60Grit


Nový produkt

€9.00

€13.85

-35%Štítky: fólie na nechty, vŕtačky, loc pierko, dh nechty, makita tool, Auto Kľúč, enser 3 vytláčacie, drill bit, pás sander, uhol dopadu kľúča, dremel nastaviť.

Vonkajší priemer:115mm/125 mm Veľkosť:4.5 inch/5inch Maximálna Rýchlosť:13200RPM Otvor priemer:22.2 mm Disk hrúbka:10.57 mm/11.87 mm Disk materiál:Zirkóny Platné stroj:uhlovú Brúsku

Superior Zirconia Krivky Klapka Disk

Poskytuje rôzne agresívne,hladké,rýchle brúsenie a leštenie skúsenosti.Po použití TOVIA klapka disk,bude nechať ideálne hladký povrch je rovnako ako remeselné ,ktoré môžu ušetriť váš čas a peniaze.Ukazuje sa, dlho pracovného života funkcie,pevný, aby sa porušovali.

Nemecko Zirconia Materiál

Vďaka zirconia mateial, ktoré je vyrobené z Nemecka,ukazuje to na To dlho a pracovného života funkcie,pevný, aby sa porušovali.

Radiálne Dizajn pre brúsenie filé zvarov a vnútorných uhlov

Špeciálny kruhový dizajn je multifunkčné viac než len vaša predstavivosť.V porovnaní s normálnym klapka disk,TOVIA Zirconia Krivky Klapka Disk uložiť viac času na brúsenie filé zvarov a to tiež môže zvýšiť povrch výsledky obrobkov.

Je schopné pre brúsiť a poľskej kovov,ocele,nerezovej ocele,vysoko legovanej,tepelne ošetrené ocele.

T29 Typ Klapka Disk

Brúsenie povrchu TOVIA zakrivené klapka disk má vzostupný zakrivenie, ktoré dáva T29 klapka disk lepšie rezanie schopnosť v rovine.

Pri práci, T29 brúsne koliesko má uhol 15° c až 25° s brúsenie povrchu. To je hlavne pre brúsenie profilov a hrán.

Pohodlné Grind & Poľský

To eliminuje potrebu otočiť obrobkov alebo grind hore nohami.Je schopné pre odovzdanie všetkých brúsenie úlohy dosiahnuteľné s konvenčnými klapka disky, TOVIA krivky klapka disku, tiež môže mlieť na okraji a na hornom disku.Jednoduché ovládanie akéhokoľvek uhla, ako chcete brúsiť a poľskej.

Laminátové Dosky Podklad

Laminátové dosky podklad pomôcť absorbovať vibrácie a sú konzumované počas používania, bez rozmazaniu.

Dve Výber:40 Piesok & 60 Hrubých Nečistôt

40 Zrna: Agresívne brúsenie a zváranie odstránenie 60 Zrna: Keď stredné brúsenie a dokončovacie práce je potrebné vykonať v jednom kroku

Doručenie do inej krajiny,to zvyčajne potrebuje 30-70 dní Q1:Ako sledovať vašu zásielku? 1. Môžete sledovať podľa vašich zásielok počet prostredníctvom tejto webovej stránke:https://global.cainiao.com/index.htm?spm=a3708.7860690.0.0.6ace3b27ep5INq 2. Určite táto stránka je tiež pracoval:https://www.17track.net/sk 3. Ak stále nemôžete sledovať svoj pozemok,prosím neváhajte a kontaktujte nás. Q2:Čo môžeme urobiť, ak je doručenie ochrany čas uplynul? Ak vaše dodávky ochrany čas uplynul,prosím, upokojiť sa a obráťte sa na nás.Sme si rozšíriť dodanie ochrany čas.Môžete sa spoľahnúť, že vaše peniaze nebudú ísť na náš účet.

Ak ste spokojní s nami,prosím, dajte nám 5 star dobrú spätnú väzbu a dostanete prekvapenie. Ak máte akékoľvek problémy,prosím kontaktujte nás a my vám dáme uspokojivé.

DIY Dodávky Kovoobrábanie
Disk materiál zirconia
Vonkajší Priemer 115mm/125 mm
Platné stroj Uhlovú Brúsku
Veľkosť 4.5inch/5inch
Druh Brúsny Disk
Pôvod CN(Pôvodu)
Hrúbka disku 10.57 mm/11.87 mm
Názov Značky T TOVIA
Funkcia Zirconia Krivky Klapka Disk
Priemer Otvoru 22.2 mm
Maximálna Rýchlosť 13200RPM
Certifikácia ŽIADNE

Napísať recenziu

TOVIA 125 mm Krivky Klapka Disk Zirconia Radiálne Brúsny Disk 115mm Grind poľský Kovu, Nehrdzavejúcej Ocele Klapka Brúsneho Disku 40/60Grit

TOVIA 125 mm Krivky Klapka Disk Zirconia Radiálne Brúsny Disk 115mm Grind poľský Kovu, Nehrdzavejúcej Ocele Klapka Brúsneho Disku 40/60Grit

Súvisiace produkty