Biela bar gouache maľovanie gouache farba Langhao štetec test odporúča Umenie Nastaviť


Nový produkt

€5.35

€6.86

-22%Štítky: gouache akvarel, Pastelka, super mega nastavenie pera, olejové farby stick, palm biele pero, gouache professional, anjel izba, umenie dieťa, super tenké nechty umenie, farba.

Pôvod: Čína

Model: kefa s fishtail ventilátor

Materiál: drevo farba,

Pozor zbierky vrcholy, sušič na spracovanie techniky, zvýšenie absorpcie farieb, flexibilitou, s vodou, keď pero dokonca, pohodlné pocit, zobraziť detaily diela

[účelom]: vhodné pre olejomaľbu, gouache maľovanie, maľby akrylom, akvarel, a tak na

Kefa na údržbu:

Pre používanie non olejomaľba, okamžite umyť vodou, potom hlavu v smere nahor na chladnom a suchom mieste, nedotýkajte iné pierko suché položky, aby sa zabránilo deformácii.

Pre olejomaľbu po použití musí použiť čistiaci prostriedok terpentín alebo ľahšie, a potom umyť vodou a smer Mao Toushun dať na chladnom a suchom mieste, bude hlava suchá.

Ak deformácie, dip v malom množstve teplej vody, a končekmi narovnať tvar, môžete obnoviť pôvodný stav

Platby

1.Sme len akceptovať platbu prostredníctvom ESCROW

2.Všetky Platby musia byť doručené do 7 pracovných dní po ukončení aukcie.Ak nemáte v úmysle platiť,prosím, nie cenovú ponuku. Prosím, dajte nám platba spoločne, aj keď ste dokončiť svoje cenové ponuky.

Dodanie podrobnosti

1.Zvyčajne sme odoslať položku out v 2 dní po zaplatení. Niekedy môžete získať balíček rýchlo do 14 dní, ale niekedy to môže trvá asi 24 dni, aby sa dospelo. To vzhľadom na pošte, Dúfam, že sa vám môže porozumieť.

2. Zákazníci budú zodpovedné za poskytnutie správnej informácie o doprave počas checkout. Prosím skontrolujte, pred dokončením procesu platby. Sme sa nevzťahuje na stratené balíky z dôvodu nesprávnej adresy informácií, ktoré poskytol zákazník.

Kontaktujte nás

Prosím, uistite sa, že budete súhlasiť s tým, všetky naše platby, poštovné politiky a všetky termíny a podmienky, než predkladanie ponúk alebo kúpiť. Ak máte akékoľvek problémy ,Prosím, kontaktujte ma, dáme vám do 24 hodín 100% uspokojivá odpoveď. Ďakujeme! Dúfam, že príjemnú spoluprácu!

Názov Značky chouxiongluwei
Číslo Modelu Maľovanie Pero

Napísať recenziu

Biela bar gouache maľovanie gouache farba Langhao štetec test odporúča Umenie Nastaviť

Biela bar gouache maľovanie gouache farba Langhao štetec test odporúča Umenie Nastaviť

Súvisiace produkty