Saekano Ako Zvýšiť Nudné Priateľka Katou Megumi Sawamura Utaha #B akryl standee figúrky stôl dekorácie tortu vňaťou


Nový produkt

€4.25Štítky: mizuhara, megumi, persona 5 kabát, vlastné akryl standee, figúrka genshin vplyv, akryl akčné anime obrázok, stolový stojan, chizuru mizuhara cosplay, saekano, ako zvýšiť nudné priateľku.

Veľkosť: Cca 15 CM (1 cm ≈0.39 inch )

Verzia: Čínska Verzia

Materiál: Akryl

Stav: Nové

Balenie: jednoducho balenie ( nemá originálny box)

Prosím, odstráňte ochranné fólie na obrázku a base pred použitím, alebo nás kontaktovať, ak máte akékoľvek otázky, ďakujeme!

Odovzdanie Čas : Sme obvykle odosielame do 5 dní od prijatia platby vymazané. Poštovné: Poštovné Hľadiska Sme loď položky do celého sveta letecky, ale odporúčame vám použiť registrovaný letecky ak ste v Ázii, Južnej Amerike, Afrike, Ostrov Národa alebo štátu, ktorý je utrpenie blizzards, búrka, pracovník štrajk, atď. *usilujeme sa snažiť poskytnúť vám najviac spoľahlivé, cenovo dostupný spôsob, ako prepravné služby. Ale niekedy medzinárodné dodávky je vysoko závislá na Kuriérskej Spoločnosti a miestnych zvykov/povinnosti. Ak nechcete prijímať položky na čas, ihneď nás prosím kontaktujte na ďalšiu pomoc. Ďakujeme za pochopenie. Spôsob dopravy Cestovinky.sk Štandardné Shpping: dodacia lehota je 10-60 dní (pozri Prepravné Podmienky), EMS/DHL: Expresné doručenie trvá zvyčajne menej ako 7 dní vopred Krajiny. Komunikácia: spokojnosť Zákazníka je veľmi dôležité a spätnej väzby ratingu odráža spokojnosť. Ak máte akékoľvek otázky, náš Služby Zákazníkom štáby, vítam vás na e-mail, alebo nám zavolajte. Snažíme sa odpovedať na všetky otázky a vyriešiť všetky problémy, ako rýchlo, ako je to možné. Snažíme odpovedať na vaše e-maily, akonáhle je to možné, avšak vzhľadom na vysoký objem denný prichádzajúce e-maily a časové pásmo rozdiel, nemusíme byť schopní odpovedať na vaše e-maily ihneď. Prosím, dajte nám príležitosť vyriešiť akýkoľvek problém. Chápeme obavy a frustrácie môžete mať, a čo bude v našich silách vyriešiť problémy. Pošlite nám e-mail pred odchodom žiadne negatívne pripomienky alebo otvoriť akýkoľvek spor. Staráme sa o našich vážených zákazníkov, a bude vždy sa snažím pomôcť. Takže ak máte nejaké problémy, prosím e-mail nás okamžite.

Pôvod CN(Pôvodu)

Napísať recenziu

Saekano Ako Zvýšiť Nudné Priateľka Katou Megumi Sawamura Utaha #B akryl standee figúrky stôl dekorácie tortu vňaťou

Saekano Ako Zvýšiť Nudné Priateľka Katou Megumi Sawamura Utaha #B akryl standee figúrky stôl dekorácie tortu vňaťou

Súvisiace produkty