6/Farby 101Pcs Osoba, Prenosné, Nepremokavé Vonkajšie EVA Prvá Pomoc Kit Pre Rodiny Alebo Kempovanie Cestovné naliehavé Lekárske Ošetrenie


Nový produkt

€7.29

€8.48

-14%Štítky: 2011 xeon, lekárske istrument, hydrophonic rásť auta, darček sestra, lekár hračka, dopplerov, ortopedické veterinárnej, botiquin box, bezpečnosť detí, emt.

101Pcs Nepremokavé EVA Prvá Pomoc Kit Pre Lekárske Pohotovostné Ošetrenie Na Cestovanie,Kempovanie A Turistiku

Včasnú a účinnú pomoc môže zachrániť život,keď accidence sa stalo vonku,doma alebo v premávke.

Tak užitočné a vhodné prvá pomoc kit je potrebné.Pre vonkajšie pomoci,hmotnosť naša prvá pomoc kit je menej ako 80g.

Je ľahké byť vykonané.Pre rodinu a dopravné pomoc,12 druhov prvej pomoci dodávky v našej súprave sú schopní vám dať jednoduchú, ale účinnú pomoc.

Jedným slovom,náš 12-v-1, prvá pomoc kit je vaša najlepšia voľba. DOPRAVA

1.Budeme posielať položky do 2 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená.

2.Nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách a od ďalších faktorov .

3.Používame Cestovinky.sk adresu ako adresu doručenia, prosím, potvrďte na adrese pred platíte. PLATBY

*Prijímame Cestovinky.sk Escrow platby, vrátane Kreditnú kartu Visa , MasterCard Kreditnej Karty , Western Union a iné možnosti platby . Môžete si vybrať, aby vyhovovali vašej platby..

*Platba musí byť doručené do 1 dní po objednávku. SLUŽBY

30 Dní Peniaze Späť Záruka:

1. Ak nie ste spokojní so položky zakúpené z nás, prosím, informujte nás (e-mailom, Cestovinky.sk správy) do 30 dní od prevzatia tovaru . Budeme vás vrátiť sa a vrátenie položky. Vezmite prosím na vedomie, že postages/custom poplatky (ak sú nejaké) strávili v takom poradí sú na náklady odberateľa.

2.Všetky vrátený tovar MUSÍ BYŤ v originálnom balení so všetkými súčasťami a príslušenstvom v cene a MUSÍTE nám prepravné číslo zásielky a dôvod pre návrat.

3.Budeme znášať všetky náklady na dopravu v prípade, ak produkt(y) je(sú) poškodený počas prepravy.

4.Sme nemusí akceptovať váš návrat bez informovania nám v predstihu.

5.Colné poplatky, manipulačný poplatok, poštovné a poistenie sa nevracia.

Dodávateľ Záruka:

*Poskytujeme jeden rok záruku výroba je obmedzená záruka za chybné položky( s výnimkou položiek poškodené pred zneužitím , zneužívaním , zanedbávaním alebo úrazu, po prijatí ) spätnú VÄZBU

1. Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby.

2.Sme láskavo požiadať, aby ste prosím nenechávajte negatívnej spätnej väzby, alebo otvoriť všetky veci skôr, kontaktujte nás, ak ste nedostali balík na určitý čas alebo nie ste spokojní s našimi položky po prijať. Budeme sa snažiť poskytnúť najlepšie riešenie .

3. Očakávame vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka.

Názov Značky ELEFIRST
Číslo Modelu Prvá Pomoc Kit 003 Nepremokavé EVA Prvá Pomoc Kit Pre Rodiny Alebo Cestovanie
Ak chcete použiť Cestovanie,doma alebo vonku
Množstvo 101pcs
Farba Taška červená
Veľkosť 21*14*5cm

Napísať recenziu

6/Farby 101Pcs Osoba, Prenosné, Nepremokavé Vonkajšie EVA Prvá Pomoc Kit Pre Rodiny Alebo Kempovanie Cestovné naliehavé Lekárske Ošetrenie

6/Farby 101Pcs Osoba, Prenosné, Nepremokavé Vonkajšie EVA Prvá Pomoc Kit Pre Rodiny Alebo Kempovanie Cestovné naliehavé Lekárske Ošetrenie

Súvisiace produkty