Prenos zdravotníckeho zariadenia, pacientov dopravy sedadlo výškovo nastaviteľné commode sídlo vozík zakázané stoličky


Nový produkt

€491.60

€578.36

-15%Štítky: pes, invalidný vozík, prenosné elektrické vozíku, vozík, zakázané commode stoličky, pacienti výťah, kolieska vozíka, kožený vankúš bedrových, nippi vozík na bicykli, elektrický elektrický vozík, stolička elektrické koliesko.

Hot predaj stroj:

Multi-funkčný vozík commode

Pls contatact predávajúci sa dostať skutočné prepravné cena,u môžete kontaktovať predávajúceho podľa whatsapp.tak, že ona môže odpovedať u čoskoro,whatsapp/skype:86+1366066055

1.výroba úvod:

(1).Veľkosť:70*47*94 cm

(2).Hmotnosť:21kg

(3).Nosnosť:120 kg

Pls skontrolujte veľkosť,skontrolujte, či je obleky pre vás.

---Výška môže byť nastavená 70-94 cm.

--- Vzdialenosť od sedadla doska na nohy pedál môže byť upravená 40-60 cm.

2 real shot: 3.Tento problém sme slove: 1.aká je záruka ? Motor ,ovládač ,a radič ,pther častí všetko je jeden rok ,závisí od nie chemických faktorov ,a pls video o tovaru a kód na invalidný vozík, rám môžeme urobiť nejaké kompenzácie. 2.Najlepšia cena u môže dať ? sme veľkoobchod a cena je závislá na vašej objednávky množstvách . 3.Ako toho dosiahnuť ? Do express ,DHL ,TNT,UPS ,FEDEX, MORE ,na svoj vlastný spôsob, ako u vybrať . 4.O Zásielke 1 . Objednávky, ktoré boli spracované včasné po zaplatení overenie. 2. My len loď na potvrdenej objednávky adresy. Vaša objednávka adresa sa MUSIA ZHODOVAŤ dodaciu adresu. 3. Obrázky uvedené nie sú skutočné položky a sú pre referenčné účely. 4. Ak ste nedostali vašu zásielku do 30 dní od zaplatenia, prosím, kontaktujte nás. Budeme sledovať zásielky a dostať späť k vám čo najskôr odpoveď. Naším cieľom je spokojnosť zákazníka! 5.Návrat & Vrátenie Peňazí 1. Kontaktujte nás, ak nechcete dostávať balík presiahol 30 pracovných dní vylučuje víkendy a sviatky. Budeme sledovať zásielky a dostať späť k vám čo najskôr odpoveď. Naším cieľom je spokojnosť zákazníka! 2. SLUŽBY TRANZITNÝ ČAS je poskytované dopravcom a vylučuje víkendy a sviatky. Tranzitné časy sa môže líšiť, a to najmä počas prázdnin 6.O Záruky 1.produkt sa dodáva s 3 mesačná záruka. 2. Chybný tovar MUSÍ BYŤ oznámené a vrátil sa do záručnej doby (a v pôvodnom obale, ak je to možné). Musíte povedzte nám, čo vada, a povedzte nám vaše číslo objednávky. NIE SME OPRAVIŤ ALEBO VYMENIŤ POLOŽKY S UPLYNUTOU PLATNOSŤOU ZÁRUKY. 7.O spätnú Väzbu Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Spätná väzba je veľmi dôležité ,úprimne požiada, aby ste pls kontaktujte nás bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli uspokojivo riešiť vaše problémy. 8.Naša Spoločnosť robíme vážne na to, aby starostlivosť o vaše objednávky a hodnotu každého vyšetrovania poslal k nám ,zabezpečiť rýchle konkurencieschopnú cenu .Presný dodať čas,Kontrola pred loď ,rešpektovať svoju spätnú väzbu po prijímať tovaru.

Veľkosť 70*47*91 cm
Číslo Modelu ABJ-MKX
Nosnosť 120 kg
veľkosť balenia 70*55*31 cm
Pôvod Čína
Hmotnosť 21kg
farba Modrá,Žltá,Zelená
Názov Značky Gzanbanjia

Napísať recenziu

Prenos zdravotníckeho zariadenia, pacientov dopravy sedadlo výškovo nastaviteľné commode sídlo vozík zakázané stoličky

Prenos zdravotníckeho zariadenia, pacientov dopravy sedadlo výškovo nastaviteľné commode sídlo vozík zakázané stoličky

Súvisiace produkty