Mini Prenosné Farby Auta Náter Laku Hrúbky Digitálne Meradlo Meter Tester pre Smalt Plastové Epoxidové Železa, Hliníka


Nový produkt

€8.77

€12.19

-28%Štítky: textílie pre farby, meter hrubé, vozidlo farba hrúbka rozchod, hrubý obrys vozidla, dym tester, žehlička pary, jednoduchý tester auto, auto nálepky, maľovanie hrúbka rozchod, meter farba.

Mini Prenosné Farby Auta Náter Laku Hrúbky Digitálne Meradlo Meter Tester pre Smalt Plastové Epoxidové Železa, Hliníka

【Široké Uplatnenie] vyzýva je prenosný povlak hrúbky rozchod, ktorý dokáže zmerať hrúbku non-kovový povlak na kovový substrát rýchlo, nedeštruktívne a presne. Široko používané na výrobu, automobilový priemysel, spracovanie kovov, kontroly tovaru a ďalšie priemyselné odvetvia. 【Mini Veľkosť a Prenosný] vyzýva GM200A povlak hrúbky rozchod je veľmi malý a prenosný, aj vo vrecku môžete ľahko vykonať. Anti-slip prsteň groove je dosiahnuť jednoručné prevádzky, meranie a zobrazenie a umožňuje prevádzku viac jednoduchšie. Key touch: vysoko kvalitné matný plast, cítiť pohodlne. 【Vysokú Odolnosť] vyzýva dlhodobú trvanlivosť: auto mode/user mode je dva-v-jednom, slobodné voľby. Automatické vypnutie funkcia šetrí energiu a predlžuje využiť čas. Vhodný pre meranie železo, hliník a zinok nátery. Heavy-duty PC prípade zaručuje dlhodobé používanie merača. 【Jednoduché Použitie] vyzýva Digitálny LCD displej a vysokú presnosť, meranie presné, ľahko čítať. Inštalácia je jednoduchá a rýchla. Indikátor úrovne nabitia batérie vám vedieť používania batérie; metrické a imperiálne jednotky môžu byť prevedené. 【Nezištnú Službu Zaručené] vyzýva ponúkame bezpodmienečné záruky, Ak z akéhokoľvek dôvodu ste úplne spokojní s našim výrobkom budete mať nárok na vrátenie peňazí alebo výmenu. Ak existuje akékoľvek, ktoré nespĺňajú vaše očakávania, prosím, neváhajte nás kontaktovať, sme tu na pomoc.

Technické Parameter: Vlastnosti: je prenosný povlak hrúbky rozchod, ktorý dokáže zmerať hrúbku non-kovový povlak na kovový substrát rýchlo, nedeštruktívne a presne. Široko používané na výrobu, automobilový priemysel, spracovanie kovov, kontroly tovaru a ďalšie priemyselné odvetvia. Auto Mode / User Mode dva v jednom, možno si vybral voľne Digitálny LCD displej a vysokú presnosť, meranie presné, ľahko čitateľný Kompaktný dizajn a ľahko sa prenáša Automatické vypnutie šetrí elektrinu Tri režimy merania: jeden merania, kontinuálneho merania a diferenčného merania Vhodný na meranie nátery na železo, hliník a zinok Metrické a imperiálne jednotky môžu byť prevedené Špecifikácie: Rozsah Merania: 0 - 1.8 mm/ 0 - 71mil Auto režim rozlíšenie: 0,05 mm/2mil User mode rozlíšenie: 0.01 mm/1mil Presnosť: +/-0.1 mm, Minimálny priemer substrát:50 mm Minimálna hrúbka substrátu:0,5 mm Miernom rozsah:18 do 30 rokov℃ Práce vlhkosť rozsah: 10-80%RH Výkon: 2*1,5 V AAA batérie (Nie je súčasťou) Rozmery: 10.5 x 6typ / 4.13 x 2.36 v Hmotnosť: 140 g Balík v cene: 1 x Povlak hrúbky rozchod (batéria Nie je súčasťou balenia) 1 x anglický manuál 6 x Kalibračné film Sme závislí na spokojnosti zákazníkov, ak chcete uspieť, vaše pozitívnu spätnú väzbu z 5 hviezdičiek je pre nás veľmi dôležité,ak ste spokojný s našim výrobkom, prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu ( 5 hviezdičiek ) Prosím, nenechávajte nás negatívna spätná väzba predtým, ako sa obrátite s nami,budeme sa snažiť vyriešiť tento problém, prosím pomôžte nám zlepšiť. Teraz, ak si kúpite výrobky, zanechajte nám 5 hviezdičiek spätnú väzbu a zdieľajte ho na sociálnych sieti, ako je, ako je Facebook, Twitter, VK, Instagram a pod. Poslať screenshot pre nás dostanete extra zľavu. Šťastný nakupovaní on-line.

Auto režim rozlíšenie 0,05 mm/2mil
Názov Značky wintact
Rozsah Merania 0 1.80 m 71.0 ~ m/0~ mil
Poťah Typu non-metallic coating hrúbka kovového podkladu
Moc 2*1,5 V AAA batérie(Nie include)
Používateľ režimu rozlíšenie 0.01 mm/1mil
Číslo Modelu wt200a
Automatické vypnutie Áno
S Podsvietením Alebo Nie No
Minimálna hrúbka substrátu 0,5 mm
Minimálny priemer podkladu 50mm
Tri kalibráciu funkcie nula , dvojbodové a základné kalibrácia
Príručka pre používateľa jazyka anglický jazyk
Jednotka Metrické jednotky a imperial

Napísať recenziu

Mini Prenosné Farby Auta Náter Laku Hrúbky Digitálne Meradlo Meter Tester pre Smalt Plastové Epoxidové Železa, Hliníka

Mini Prenosné Farby Auta Náter Laku Hrúbky Digitálne Meradlo Meter Tester pre Smalt Plastové Epoxidové Železa, Hliníka

Súvisiace produkty