Wonlex KT20 Smart-Hodinky(Rusko-Dodávané)Dieťa SOS Anti-Stratil Tracker Deti Smartwatches 4G videohovor Wifi určenie Polohy Fotoaparát Telefónu


Nový produkt

€54.06

€180.19

-69%Štítky: hebrejské hodinky, sledujte wonlex, prettylittle smartwatch, smart hodinky wonlex, smart hodinky tactico v3, d18 smart hodinky, kapela smartwatch, francúzsky android smart hodinky, hs6620d smart hodinky, wonlex.

Wonlex KT20 Smart-Hodinky(Rusko-Dodávané)Dieťa SOS Anti-Stratil Tracker Deti Smartwatches 4G videohovor Wifi určenie Polohy Fotoaparát Telefónu držiak SIM Karty, žiadne starosti zle SIM inštalácie; S Vibrácií funkcia, Rovnaké užívateľské ROZHRANIE dizajnu s KT21; odnímateľný Popruh puzdro

Zákazník Oznámenie:

1.Ak potrebujete ruský Jazyk, alebo akýkoľvek iný, prosím, napísať poznámku na základe vašej objednávky zaistíme ako požiadavka.

2.Niekedy budeme používať cartoon box s Wonlex Nálepky nahradiť plastové okno, v prípade sledujte obrazovku dostať začiatku plastové okno počas pôrodu tranzitu.

3.V mnohých Krajinách, keď voláte na hodinky, všetky telefónny zoznam čísla 4G hodinky sú identifikované bez názvu, ale iba čísla , niektoré 2G hodinky môžu mať tento problém, pretože SIM karty skrýva meno. Je to problém so sieťou: predvolené nastavenie pre SIM bol "skryť moje číslo". toto môže byť zmenené podpora služby SIM karty operátora. Iné riešenie, aby pre hodiny určiť telefónne číslo volajúceho, musíte zadať telefónne číslo a názov nie len prostredníctvom aplikácie, ale aj zapísať samostatne na SIM karte sám.

4.O "Zvuku Opatrovník/Monitorovanie/spätné Volanie Funkcie" chýba v app: prosím vložte sim kartu a nastaviť hodinky pracuje, aby to vonkajšie zistiť LIBIER a GPS, potom, že funkcia bude synchronizovať.(Server potrebuje získať základňovej stanice miesto nie je Nemecko a Nórsko), potom zápas monitorovania funkcia auto.)

5. USA, Kanada, Austrália, Nový Zéland, kde 2G je takmer nie je k dispozícii.

(Odporúčame 4G modely:KT10 ,KT11, KT13, KT15, KT20, KT21, KT22 a KT23)

6. Pre Tureckom a Azerbajdžanom kupujúceho, uveďte, prosím, vaše vlastné číslo imei podľa vašej objednávky , Budeme pridávať vaše imei číslo do nášho servera pred lode von. Inak naše imei nemôžem použiť na vašej krajine.

7. Lepšie použiť našu Setracker 2 alebo Setracker app , hoci niekedy môže byť Reklám v našom app (môžete kliknúť na výstupe), ale je zadarmo na použitie natrvalo. Iné Aplikácie, aj keď Reklamy-odstránené, ale musíte platiť od $ 9 a $ 19 pre predplatné, alebo mať tri dni zdarma predplatné. Ak chcete použiť iné aplikácie, tiež v poriadku. Napríklad, Nájsť Moje Deti , prosím kontaktujte nás a povedzte nám IMEI číslo pozerať, musíme urobiť zálohu v našej databázy servera , inak to bude automaticky vráti do Setracker IP servera, keď používate inú aplikáciu, spôsobiť hodinky vždy offline. 8.Ak máte vlastný server a aplikáciu chcete vyskúšať naše sledujte, prosím, napísať poznámku na základe vašej objednávky na "Dešifrovanie Verzia" FAQ:

1.Otázka:mám hodinky, nikdy som sa používa s Nájsť Moje Deti APP pred, ale chcem používať s Nájsť Moje Deti APLIKÁCIE teraz.

--A:uveďte, Prosím, číslo imei pre nás, musíme zálohy na náš server databázy predtým, ako ju použijete, inak to bude vrátiť sa do Setracker Server auto pri použití Nájsť Moje Deti APP Server, spôsobené hodinky vždy offline. Ale náš technik iba túto prácu v piatok.

2.Otázka:mám pozerať už použité Nájsť Moje Deti APP, IP servera je:92.53.87.162,8001#, ale chcem použiť Sertracker APLIKÁCIE teraz.

--A:uveďte, Prosím, číslo imei pre nás, musíme to zmeniť na náš server databázy, inak to bude vrátiť sa do Nájsť Moje Deti APP Server auto pri použití Setracker server, spôsobené hodinky vždy offline.

--A:môžete požiadať Nájsť Moje Deti APP spoločnosť zmeniť na naše Setracker server. (Nie je Súčasťou balenia Skrutka Auta, tento model, bez potreby ich používať. Ak potrebujete skrutkovač alebo skrutky, napísať poznámku podľa objednávky) odnímateľný Popruh puzdro, nie je potrebné sa obávať stratil skrutky, už! Funkcie :

Real-time umiestnenie: Pomocou GPS a WIFI & LIBIER , pomôžte presné vyhľadanie dieťaťa geografickú polohu. 3 SOS čísla : k Dispozícii máme 3 SOS čísla je možné nastaviť v APLIKÁCII, stlačte tlačidlo SOS tlačidlo na 3 sekundy, užívateľ môže volať a posielať poplachové správy na telefónne číslo. Nie je znepokojujúce čas: Rodičia môžu nastaviť 3 triedy krát v APLIKÁCII štít hovor,iba SOS číslo môžete vytočiť, zabrániť deti hrať sledovať v triede. Hlas monitorovanie : Raz telefónne číslo potvrdil, pozerať sa bude volať číslo automaticky, zatiaľ čo používateľ neviem. Kontakt : Kliknite na enter a vyberte číslo, ktoré chcete vytočiť (10 kontaktov číslo môže byť nastavené v aplikácii) Fotoaparát :podpora streľba uložiť v prístroji. 30W. Postup : Zase o krok prepnúť na aplikáciu, keď krokomer pracuje kroky dát sa bude synchronizovať. Galéria : podpora obchodu 400pcs najnovšie snímky v prístroji. Ostatné odporúčané funkcie: 3 alarmy môžu byť nastavené na APP / Zdravé nahrávanie / low battery alarm / história záznam a prehrávanie / nízky alarm/ APP Podporu IOS a Android

Riešenie 9820E
Displej Tvar Námestie
Rozlíšenie 240 x 240 pixelov
Kompatibilita Všetky Kompatibilné
Nepremokavé Triedy Život Nepremokavé
Druh Na Zápästie
Názov Značky wonlex
Pôvod CN(Pôvodu)
Režim Siete 4G
GSM,GPRS FDD
Mechanizmus Áno
Sim Karty Nano SIM karty
Funkcia Osvetlenie
Viac Voĺba No
Režime nabíjania Magnetické Nabíjací Kábel
Kapacita batérie >450mAh
Veľkosť Displeja 1,4 palca OGS
Displej 1,4 palca OGS farebný dotykový displej,240*240
APP Download (prevzatie aplikácií je k Dispozícii No
KG presnosť 100-500M
ROM 4GB
Systém ios
Prípad Materiál Plastové
Štýl Roztomilý
SIM Karta je k Dispozícii Áno
Kapela Odnímateľný Áno
Pamäť 512 MB RAM+4 GB ROM
Pamäť RAM 512 mb
Jazyk Indonézsky
Batéria Odnímateľný Áno
Rozlíšenie Obrazovky 240*240
Presnosť systému GPS 3-10m
WIFI presnosť polohy 3-50 m
Umiestnenie GPS+A-GPS+LBS+WIFI
CPU Výrobca Mediatéka
Kapela Materiál Silica gel
Aplikácia Veková Skupina Dieťa
Zadná Kamera ŽIADNE
GPS Áno
Certifikácia CE
videohovor Podpora
CPU Model 9820E

Napísať recenziu

Wonlex KT20 Smart-Hodinky(Rusko-Dodávané)Dieťa SOS Anti-Stratil Tracker Deti Smartwatches 4G videohovor Wifi určenie Polohy Fotoaparát Telefónu

Wonlex KT20 Smart-Hodinky(Rusko-Dodávané)Dieťa SOS Anti-Stratil Tracker Deti Smartwatches 4G videohovor Wifi určenie Polohy Fotoaparát Telefónu

Súvisiace produkty